Jak zacząć biegać dla najlepszych efektów?

Jak zacząć biegać dla najlepszych efektów?

Bardzo często widzimy biegaczy, że istežu w pretklonu do przodu, jak na zdjęciu poniżej. Začudit ciebie, gdy słyszysz, że w ten sposób na rozciąganie, z reguły nie zaleca się do stosowania w korytarzach. Nie ma dowodów, badań, testów na statyczne rozciąganie zapobiega kontuzji lub poprawia własną karierę.

Funkcjonalny zakres ruchów jest znacznie bardziej istotną rolę

Funkcjonalny zakres ruchów jest znacznie bardziej istotną rolęw osiągnięciu ekonomicznej wyścigu, co oznacza, że optymalny stosunek między prędkością, zrównoważonego rozwoju, efektywności wykorzystania energii, maksymalna zawartość tlenu (VO2 max) i pojawienie się kwasu mlekowego. Dla bardziej zaawansowanych ważne i składu ciała (stosunek balasne i masy mięśniowej), technika biegu, siła i moc mięśni, co w jednostce czasu produkuje maksymalną wytrzymałość i elastyczność stawów. Celem tego artykułu jest porównanie jest statyczny dynamikę rozciąganie.

Czy jest elastyczność jest niezbędna do pravocrtnog wyścigu?

Podczas wyścigu, szczególnie w przypadku dużych prędkości rozwija się cykl, który nazywa się „stretch – shortening cycle” (SSC). Gdy mięsień szybko izduži ON, zaznaczyć mechanizm mięśnie szybko, a zatem umożliwia i ułatwia przejście do następnego kroku. Zjawisko to wpływa na prędkość maksymalną i w sytuacji, gdy mięśnie tworzy większą siłę do zarządzania.

U sprinterzy pozwala osiągnąć maksymalną moc, a także ograniczyć i zminimalizować etap odgurivanje gleby. To pozwoli zwiększyć efektywność ruchów lub czynności, i zapewnić bardziej działa. Kiedy mówimy o dugoprugašima, który działa wolniej w porównaniu z kratkoprugaše, które nie osiągają tego ilość ruchów, ale, bez wątpienia, elastyczność, staje się częścią jego najoptimalnijeg zakres ruchu i działania bliżej najekonomičnijem zarządzania. Badania potwierdziły, że elastyczność jest bardzo ważnym czynnikiem w gospodarczej, zarządzania i długie i krótkie paski.

Statyczny lub dynamiczny napęd

Statyczny lub dynamiczny napędW badaniu przeprowadzonym w 2012 roku. rok porównywał efekt statycznego i dynamicznego ogrzewania w testach na siłę, zwinność i szybkość. Zawodnicy zostali podzieleni na trzy grupy; w provodile dynamiczne napięcia, które prakticirale testów na rozciąganie i statyczny, i grupy, które nie istezala. Okazało się, że statyczne rozciąganie (opóźnienie ruchu w województwie ilości ruchu od 15 do 60 sekund), ma negatywny wpływ na siłę, wytrzymałość i szybkość.

Brokerzy postizali mniejsza prędkość na początku ruchu i jego zdaniem, powinny starać się silniejszy po statycznego rozciągania dla osiągnięcia pożądanej prędkości, i w ten sposób jest rentowność, wyścigi, została rozbita. Rzecz w tym, że statyczne rozciąganie prowadzi do niewydolności potencjału mięśni szkieletowych, aby uzyskać wybuchowej siły i zmniejsza prędkość na początku wyścigu. Dynamiczne rozciąganie najlepsze przygotowanie organizmu na wysiłek, który przychodzi i wzrost efektywności działań, które wymagają siły i zręczności.

Jak się rozgrzać i poprawnie przygotować do uruchomienia

Zacznij od aerobnom aktywności o niskim poziomie intensywności, co pozwala na przyspieszenie globalnej cyrkulacji, zwiększenie częstości akcji serca i wzrost temperatury ciała.

Po tym, zjazd wykonywania dynamicznego rozciągania za pomocą višezglobnih i višesmjernih ruch i zakończyć dynamiczne ruchy charakterystyczne dla działalności, co będzie robić. Po zdarzeniu, można jeszcze bardziej poszerzyć obszar, który bardziej cię wciąga, na przykład, liście, loggia, fleksori hak IT pokarmowego, quadricepsi. Trochę rozciąganie będzie w porządku.

Nie będzie nic zmieniać, na rozluźnienie tonusu, jeśli zegar robisz ćwiczenia cardio. Nadmierne ćwiczenia cardio nie tylko psuje kształt i nie niszczy układ odpornościowy. Zwiększa w organizmie ilość kortyzolu, który z kolei prowadzi do degradacji tkanki mięśniowej. Im mniej mięśni, metabolizm jest wolniejszy. Maksymalnie 3 lub 4 razy, aby dobrze wykonywać ćwiczenia cardio w ciągu tygodnia, i to w ciągu około godziny. Oczywiście, każdy człowiek ma różne ciała, więc potrzebne są osobiste aplikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *